Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişten günümüze çiçek siparişi alanındaki çeşitli hizmetlerimizle 1997 yılından itibaren sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyoruz. Bu hizmeti sağlarken de yalnız çiçekleri değil , sizlerin duygu, düşünce, arzu ve isteklerinizide sevdiklerinize güvenli bir şekilde tarihinde ve zamanında ulaşmasını hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda Star Uluslararası Çiçek Türkiye'nin 81 ilinde... Hatta bununlada sınırlı kalmıyor, sizler için yurtdışı sipariş olanaklarıda sunuyoruz.

KURTKÖY ÇİÇEK, yurtiçi ve yurtdışı siparişleriniz için en güvenilir doğru adres...

ÇALIŞMALARIMIZ : 

Türkiye'nin 81 il ve ilçesine tarihinde ve zamanında çiçek gönderimi
Yurtdışı çiçek gönderim imkanı
Konferans ve Toplantıların süsleme işleri
Bahçelerin bakım ve onarımı
Salon bitkilerinin periyodik bakımı
Düğün, Açılış , Kokteyl vb. gibi özel günlerinizin süsleme organizasyonu


KURTKOY-CİCEKCİ.COM ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz...

kurtkoy-cicekci.com istanbul pendik kurtköy'ün en büyük Online internet sitesi arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkan Pendik kurtkoy-cicekci.com, online çiçek, ve meyve sepeti siparişlerinizde sizlere hizmet vermektedir.


Türkiye’deki en kaliteli çiçekçileri bir araya toplayarak sizlere hizmet veren kurtkoy-cicekci.com olarak amacımız; yüzlerce çiçek modellerimizin arasında size ve sevdiklerinize en özel olanları bir araya getirmek. En kaliteli çiçekleri, hızlı ve ekonomik yoldan sevdiklerinize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevdikleriniz nerede ise biz oradayız.

Servis Bölgeleri

Kurtköy Bütün Adreslere, Sabiha gökçen Havalimanı, Viaport, Uydukent, Yenişehir, Kurtköy Sanayi, Kurtköy Emsey Hastanesi, Kurtköy Ersoy Hastanesi, Güllübağlar, Harmandere, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Aydos, Sülüntepe, Şeyhli, Yeşilbağlar, Velibaba, Crowne otel, Miracle otel